» O nich się mówi - Justyna Pochanke, Poradnik Domowy

Justyna Pochanke
Prowadzi "Fakty" w TVN i wieczorny Magazyn 24 Godziny. Profesjonalna, wyjątkowo dociekliwa, o charakterystycznym głosie.

Życie prywatne: 34 lata, matka Zuzi, żona Adama Pieczyńskiego, dyrektora programowego TVN 24 - Ponieważ całe życie spędzam w pracy, to właśnie tam spotkałam mężczyznę swojego życia!
W dzieciństwie: Chciała być fryzjerką, dziś to marzenie jej córki.
Kariera: Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa UW (bez tytułu magistra), 6 lat pracowała w Radiu Zet, od 2001 roku w TVN 24. Popularność zyskała, prowadząc na żywo relacje z zamachów na World Trade Center i Pentagon. Prowadzi w TVN główne wydanie Faktów.
Sukcesy: zdobywczyni trzech Wiktorów - nagrody przyznawanej wybitnym osobowością telewizyjnym. Była i Odkryciem roku, i Osobowością telewizyjną, i Najlepszym prezenterem lub spikerem TV. Statuetki trafiły do pokoju córki, gdzie zostały "ożenione z lalkami Barbie". Cieszy się, że doszła do takiego miejsca, w którym żaden z gości nawet nie próbuje odmówić jej wywiadu.
Przeszkody: Przechodząc z radia do telewizji, musiała skorzystać z pomocy logopedy, specjalistów od mimiki i zachowania przed kamerą. Musiała np. oduczyć się żywiołowej gestykulacji.
Zwierzęta: kocha psy, ma ich aż trzy: labradorkę, owczarka i kundelkę.
Wady i zalety: ogromnie pracowita, bardzo nerwowa, ogromnie wszystko przeżywa. Pali papierosy i wypija mnóstwo kawy. 

 

 

strona główna | (c) 2006 - 2007 justyna-pochanke.tv.pl