» Kibicki, Przekrój

96 godzin meczów plus mrowie dogrywek, powtórek i analiz. Zapytaliśmy kilka znanych pań, co robią, kiedy ich mężczyźni zaczynają wariować przed telewizorem, bo cały świat przesłania im piłka.

Justyna Pochanke

Dziennikarka roku 2005. Od czterech lat w TVN24, od dwóch prowadzi wieczorne "Fakty", wcześniej pracowała w Radiu Zet. Jest laureatką czterech Wiktorów. Mężczyzna: od trzech lat mąż i zarazem jej szef, dyrektor programowy TVN24 Adam Pieczyński.
- Mój mąż jest oczywiście fanem, a szczególnie kibicuje drużynom hiszpańskim i na pewno meczów z ich udziałem nie przepuści. Tak było podczas ostatniego meczu FC Barcelona i Realu Madryt. Nic by go nie odciągnęło od telewizora. To moje pierwsze mistrzostwa świata w piłce nożnej z mężem, więc nie wiem jeszcze, jak to będzie. Na szczęście jednak sama też jestem fanką piłki nożnej, więc myślę, że będziemy przeżywać je wspólnie. Obydwoje kibicujemy podobnie, bez wielkich uniesień, tak trochę na zimno i bardzo kulturalnie, ale mimo to udało nam się tym kibicowaniem zarazić nasze rodziny. Teraz na mecze przychodzą do nas nawet nasi teściowie.

 

 

 

strona główna | (c) 2006 - 2007 justyna-pochanke.tv.pl